Nowoczesna

Stomatologia Kraków

Dentysta w Krakowie

Zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie sprawiło, że świetnie rozumiemy co jest ważne dla naszych Pacjentów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom wprowadziliśmy w naszym centrum pełen wachlarz usług dentystycznych oraz zabiegów z zakresu różnych specjalności stomatologicznych. Wszystko to dostępne w jednej placówce i z udziałem wykwalifikowanych specjalistów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Tomasz Nowak - Implantolog Roku!

Nagrodzony tytułami Implantologa Roku 2019 i 2021 przyznawanymi przez Medicover Stomatologia. Dwukrotny laureat Platinum Preferred Award - nagrody przyznawanej najlepszym stomatologom.

Leczenie implantologiczne odmienia uśmiech. W naszym centrum jesteśmy tego świadomi, dlatego udostępniamy pacjentom szereg możliwości uzupełnień braków zębowych – od pojedynczych implantów, po całościowe protezy oparte na implantach. Optymalne rozwiązania i metody leczenia dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta. 

Diagnostyka zmienia proces leczenia

ZOBACZ WIDEO

Metamorfozy uśmiechów

Chcesz się częściej uśmiechać, ale krępujesz się, bo wygląd Twojego uśmiechu jest daleki od ideału? W Addent Kraków mamy na to swoje sposoby! Zaproponujemy Ci kompleksowy plan leczenia, który będzie uwzględniał nie tylko kwestie zdrowia zębów, ale i ich estetyki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przejdziesz metamorfozę stomatologiczną i spełnisz swoje marzenie o pięknym uśmiechu. Zajmą się Tobą wykwalifikowani specjaliści – zobacz efekty ich pracy i przekonaj się, że Ty też możesz doświadczyć takiej przemiany! 

Poznaj opinie naszych pacjentów

Nasi eksperci

Nasz zespół składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Jednocześnie każdy może liczyć na życzliwe przyjęcie i miłą, bezstresową atmosferę, a co najważniejsze – na profesjonalnie przygotowany plan leczenia. W Addent Kraków pracują specjaliści, którzy nie boją się wyzwań i dla których stomatologia to pasja.